Konrad Simonsson oljemålning
Valmis
2012-06-12
138640
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SIMONSSON, Konrad (1843-1901):Sällskap i eka, signerad K Simonsson, olja på pannå, 13,5x19,5 cm