Olof Hermelin oljemålning

Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMELIN, Olof (1827-1913), sannolikt: Landskapsbild, otydligt monogramsignerad OH, olja på duk, 22x28

Smärre färgbortfall

138642

2012-06-12