Ingrid Vang NYman färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

VANG NYMAN, Ingrid (1916-1959): Söderhavsmotiv, signerad Vang, 108/200, färglitografi, 27x37 cm

138652

2012-06-12