Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -81, färglitografi, 42/150, 43,5x56,5 cm, ramad
138657
2012-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här