Anders Zorn "Mona"

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920), "Mona" etsning utförd 1911, signerad, 25x18 cm

Pappersbristning samt reva

138669

2012-06-12