Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920), "Mona" etsning utförd 1911, signerad, 25x18 cm
Pappersbristning samt reva
138669
2012-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här