Matservis med dekor av guldkant
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATSERVIS, ca 100 dlr, bestående av 52 mattallrikar,19 djupa tallrikar, 6 desserttallrikar, 10 assietter, 8 uppläggningsfat, såssnipa, 2 karotter med lock, 2 karotter
Enstaka med smärre slitage o nagg
138670
2012-06-12