Matservis med dekor av guldkant

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSERVIS, ca 100 dlr, bestående av 52 mattallrikar,19 djupa tallrikar, 6 desserttallrikar, 10 assietter, 8 uppläggningsfat, såssnipa, 2 karotter med lock, 2 karotter

Enstaka med smärre slitage o nagg

138670

2012-06-12