Taklampa
2012-06-13
138682
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA med vit glaskupa, 1930/40-tal, höjd 87 cm, diameter ca 35 cm
Kantnagg samt arm med slitage