Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
WENSTRÖM, Sven (1899-1973): "Stenhamra slott", signerad och daterad 36, olja på duk, 72x60 cm
Zustandsbeschreibung
138694
2012-06-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner