Sven Wenström olja

Sven Wenström olja
Sven Wenström olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

WENSTRÖM, Sven (1899-1973): "Stenhamra slott", signerad och daterad 36, olja på duk, 72x60 cm

Zustandsbeschreibung

138694

2012-06-13