Bert Håge Häverö olja

Bert Håge Häverö olja
Bert Håge Häverö olja
Bert Håge Häverö olja
Bert Håge Häverö olja

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Fiskförsäljning på bryggan, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1974, olja på duk, 46x54 cm

138724

2012-06-13