Paul Larsson Palm oljemålning

Paul Larsson Palm oljemålning
Paul Larsson Palm oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LARSSON PALM Paul (1876-1899) tillskriven: Figurscen, signerad och daterad 1824?, olja på duk, 153x204 cm

Duklagningar, skador

138729

2012-06-14