Britt-Mari Jacobsson olja
2012-06-14
138741
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JACOBSSON, Britt-Mari (1918-1992): "Vid havet", monogramsignerad, olja på duk uppklistrad på pannå, 40x48 cm