Dosa sannolikt Capo di Monte

Dosa sannolikt Capo di Monte
Dosa sannolikt Capo di Monte
Dosa sannolikt Capo di Monte
Dosa sannolikt Capo di Monte
Dosa sannolikt Capo di Monte
Dosa sannolikt Capo di Monte
Dosa sannolikt Capo di Monte
Dosa sannolikt Capo di Monte
Dosa sannolikt Capo di Monte
Dosa sannolikt Capo di Monte
Dosa sannolikt Capo di Monte
Dosa sannolikt Capo di Monte

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSA, porslin, 1800-tal, sannolikt Capo di Monte, reliefdekor av medaljong och putti, längd 9 cm

Lagning

138745

2012-06-14