Jean-Baptiste Béranger Le bain Turc
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÉRANGER, Jean-Baptiste (Frankrike, född 1975): Le bain Turc, signerad och daterad på baksidan Jean-Baptiste Béranger 2002, C-print, 24x30 cm, Suite photographique du Louvre 2002
PROVENIENS: Gåva från konstnären till nuvarande ägare
138754
2012-06-15