Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STOP, 17/1800-tal, fajans, polykrom dekor av mansfigur, höjd 24 cm
Lagningar
138762
2012-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här