Stop fajans

Stop fajans
Stop fajans
Stop fajans
Stop fajans
Stop fajans
Stop fajans

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOP, 17/1800-tal, fajans, polykrom dekor av mansfigur, höjd 24 cm

Lagningar

138762

2012-06-14