Fernand Leger färglitografi

Fernand Leger färglitografi
Fernand Leger färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEGER, Fernand (1881-1955): The King of Hearts, signerad F Leger i trycket, utgiven av School Prints U.K., färglitografi, 70x46 cm

138782

2012-06-14