Fernand Leger färglitografi
2012-06-14
138782
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEGER, Fernand (1881-1955): The King of Hearts, signerad F Leger i trycket, utgiven av School Prints U.K., färglitografi, 70x46 cm