Liz Thomasson oljemålning

Liz Thomasson oljemålning
Liz Thomasson oljemålning
Liz Thomasson oljemålning
Liz Thomasson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THOMASSON, Lis (född 1929): "Bord med citron", signerad L.Thomasson, olja på duk, 43x48 cm

138834

2012-06-15