Ivan Georgovich Gugunava oljemålning
2012-06-15
138839
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
GUGUNAVA, Ivan Georgovich (1860-1919): Herde med kor, signerad, olja på duk, 40x79 cm