Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEVCHENKO, Piotr (Ukraina 1859-1917): "Crimea", signerad och daterad 1887?, blandteknik på pappannå, 30x40 cm
Fläckar och revor
138843
2012-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här