Piotr Levchenko blandteknik

Piotr Levchenko blandteknik
Piotr Levchenko blandteknik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEVCHENKO, Piotr (Ukraina 1859-1917): "Crimea", signerad och daterad 1887?, blandteknik på pappannå, 30x40 cm

Fläckar och revor

138843

2012-06-15