Figurin i keramik sen Qing dynasti

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, keramik, sen Qing dynasti, 18/1900-tal, föreställande en av de taoistiska odödliga sittandes på tiger, längd 35 cm

Skador

138846

2012-06-15