David Burliuk olja på pannå

David Burliuk olja på pannå
David Burliuk olja på pannå
David Burliuk olja på pannå
David Burliuk olja på pannå

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskapsmotiv med hus, otydligt signerad, olja på pappannå, 26x30 cm

138847

2012-06-25