Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NORSBO, Hans (1897-1955): Porträtt, signerad och daterad Hans Johanson 1927, olja på duk, 64,5x78 cm
Krackelyr
138854
2012-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här