Arne Olsson färglitografier

Arne Olsson färglitografier
Arne Olsson färglitografier
Arne Olsson färglitografier
Arne Olsson färglitografier
Arne Olsson färglitografier
Arne Olsson färglitografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLSSON, Arne (född 1918): Mapp - "Hyllningar till havet", 4 signerade färglitografier, numerade HC III/XV, samt 3 provtryck

138861

2012-06-15