Hildur Kjerner oljemålning

Hildur Kjerner oljemålning
Hildur Kjerner oljemålning
Hildur Kjerner oljemålning
Hildur Kjerner oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

1 200 SEK

KJERNER, Hildur (1876-?): Motiv från slottsparken Drottningholm, signerad och daterad Hildur Kjerner 08, olja på duk, 46x38 cm

Smärre färgbortfall

138864

2012-06-15