Klubbat för:
800 SEK
1 200 SEK
KJERNER, Hildur (1876-?): Motiv från slottsparken Drottningholm, signerad och daterad Hildur Kjerner 08, olja på duk, 46x38 cm
Smärre färgbortfall
138864
2012-06-15