Lou Laurin-Lam collage

Lou Laurin-Lam collage
Lou Laurin-Lam collage
Lou Laurin-Lam collage
Lou Laurin-Lam collage

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAURIN-LAM, Lou (född 1934): "Pablo Neruda och hans vänner", signerad och daterad a tergo Lou Laurin-Lam-76, collage i textil, 73x92 cm

138875

2012-06-15