Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LAURIN-LAM, Lou (född 1934): "Pablo Neruda och hans vänner", signerad och daterad a tergo Lou Laurin-Lam-76, collage i textil, 73x92 cm
138875
2012-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här