Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (4) Kustlandskap, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, vardera ca 35x35 cm
Ettt hörn med smärre skada
138876
2012-06-15