Äldre grafik
2012-06-15
138898
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRAFISKA PLANSCHER (15 st), 1700-tal, olika grafiska blad, bl.a. franska, varierande storlekar ca 46x55 cm
Några lagningar, mindre skador