Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKA PLANSCHER (15 st), 1700-tal, olika grafiska blad, bl.a. franska, varierande storlekar ca 46x55 cm
Några lagningar, mindre skador
138898
2012-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här