Såsskål silver

Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÅSSKÅL, silver, stämplad GAB 1935, invändigt förgylld, höjd 11 cm, vikt ca 450g

138912

2012-06-15