Strösockerskål silver

Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STRÖSOCKERSKÅL, silver, engelska stämplar 1823, höjd 12 cm, vikt ca 340 g

Bucklor

138930

2012-06-16