Håkan Berg litografier

Håkan Berg litografier
Håkan Berg litografier
Håkan Berg litografier
Håkan Berg litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERG, Håkan (född 1958) (5 st) AKT I-XII, signerade, 7/140, färglitografier, bladstorlek 52x43 cm vardera, mapp ej komplett

138989

2012-06-16