Skåp i senempire
2012-06-16
139027
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BOKSKÅP, senempire, mahogny, höjd 282, 123x46 cm
Smärre fanerskador, nyckel saknas