Åke Nothberg akvarell Nackanäs

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NOTHBERG, Åke (1893-1973):"Motiv från Nackanäs",akvarell, signerad Å. Nothberg 1930,22x29 cm

139056

2012-06-17