Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): Självporträtt, 1904, etsning, osignerad, 17,5x12,5, A. 180, ZG 180, Hjert & Hjert 119
Ur Die Graphischen Künste 1905
139067
2012-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här