Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Självporträtt, 1904, etsning, osignerad, 17,5x12,5, A. 180, ZG 180, Hjert & Hjert 119
Ur Die Graphischen Künste 1905

139067

2012-06-17