Félix Eyskens oljemålning

Félix Eyskens oljemålning
Félix Eyskens oljemålning
Félix Eyskens oljemålning
Félix Eyskens oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EYSKENS, Felix (Belgien 1882-1968): Gårdsexteriör - motiv från Versaille, signerad, olja på pannå, 22x27 cm

139068

2012-06-17