Erik Törning oljemålning

Erik Törning oljemålning
Erik Törning oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

TÖRNING, Erik (född 1928-2001): Komposition, signerad Erik Törning, olja på kartong, 21x28 cm

139072

2012-06-17