Nils Holmkvist olja

Nils Holmkvist olja
Nils Holmkvist olja
Nils Holmkvist olja
Nils Holmkvist olja

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOLMKVIST, Nils (1886-1918): Båtar vid strand, signerad Nils Holmkvist, olja på duk, 53x80 cm

139078

2012-06-17