Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REUTERSWÄRD, Carl-Fredrik (1915-2002): 2 st, kompositioner, signerade Oscar Reuterswärd samt CFR, litografier, 59/90, 42x29 cm, 21/90, 62x47 cm
139098
2012-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här