Oscar Reuterswärd litografier

Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REUTERSWÄRD, Carl-Fredrik (1915-2002): 2 st, kompositioner, signerade Oscar Reuterswärd samt CFR, litografier, 59/90, 42x29 cm, 21/90, 62x47 cm

139098

2012-06-17