Giuseppe Salvati oljemålning

Giuseppe Salvati oljemålning
Giuseppe Salvati oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALVATI, Giuseppe (Italien, 1900-tal): Kustvy-Italien, signerad Salvati, olja på pannå, 50x74 cm

Slitage och färgbortfall

139101

2012-06-17