Roland Svensson "Trettondagsvinter"

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Trettondagsvinter", signerad Roland S, pt, färglitografi, 31x53 cm

139128

2012-06-17