Hjalmar Strååt oljemålning
Valmis
2012-06-17
139141
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
STRÅÅT, Hjalmar (1885-1971): "Furudal, Dalarna vid Ore", signerad Hj Strååt, olja på pannå, 34x52 cm