Pottskåp i rokoko

Pottskåp i rokoko
Pottskåp i rokoko
Pottskåp i rokoko
Pottskåp i rokoko
Pottskåp i rokoko
Pottskåp i rokoko

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

POTTSKÅP, rokoko, mahogny med intarsia, förgyllda beslag, höjd 79, 56x42 cm, nyckel finns

Sprickor och skador, senare skiva

139150

2012-06-18