Barye Lejon brons

Barye Lejon brons
Barye Lejon brons
Barye Lejon brons
Barye Lejon brons
Barye Lejon brons
Barye Lejon brons
Barye Lejon brons
Barye Lejon brons

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARYE, Alfred (1839-1882): Lejon, signerad Alf. Barye, patinerad brons, längd 42 cm

Svansen med lagning

139184

2012-06-19