AW Kowalski oljemålning

AW Kowalski oljemålning
AW Kowalski oljemålning
AW Kowalski oljemålning
AW Kowalski oljemålning
AW Kowalski oljemålning
AW Kowalski oljemålning

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

KOWALSKI, AW (1800-tal): Vinterlandskap med varg, signerad, olja på duk, 27x42 cm

139208

2012-06-19