Edward Bergh oljemålning

Edward Bergh oljemålning
Edward Bergh oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERGH, Edward (1828-80): Solbelyst gårdsexteriör, signerad E Bergh, olja på duk, 35x50 cm

Dubblerad

139210

2012-06-19