Karin Broos färglitografi

Karin Broos färglitografi
Karin Broos färglitografi
Karin Broos färglitografi
Karin Broos färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BROOS, Karin (född 1950): Interiör, färglitografi, signerad, 45/150, 51x75 cm

139214

2012-06-19