Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGSPEGEL, gustaviansk stil, 1800-talets slut, förgylld och bronserad, höjd 108, bredd 47 cm
139230
2012-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här