Väggspegel gustaviansk stil

Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGSPEGEL, gustaviansk stil, 1800-talets slut, förgylld och bronserad, höjd 108, bredd 47 cm

139230

2012-06-19