Stolar 1 par Louis XV-stil 1800-tal
2012-06-18
139243
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 1 par, Louis XV-stil, 1800-tal, träskurna och förgyllda, märkta på insida sarg med vit färg "3252, 3253"
Slitage, skador