Oljelampor

Oljelampor
Oljelampor
Oljelampor
Oljelampor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLJELAMPOR, 2 st, troligen Iran/Irak, höjd 16-21 cm
Proveniens: Bengt Odhner, Ambassadör Teheran, Bagdad 1964-69 (Attaché Teheran, Bagdad 1947-50)

Den mindre med skador

139277

2012-06-28