Basarinteriör 1945

Basarinteriör 1945
Basarinteriör 1945

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Basarinteriör, otydligt signerade Petrotchenko? Teheran 1945, akvarell, 17x22 cm

139284

2012-06-28